Jesteśmy certyfikowaną firmą Google 504 786 007 0048 32 720 67 89

Dodawanie wizytówki Google Maps

Google Moja Firma to kolejna propozycja od Google, mająca na celu zwiększenie widoczności w wyszukiwarce. Dzięki tej opcji bezpośrednio dotrzesz do klientów poszukujących informacji na temat oferowanych przez Ciebie usług:

Zaletą posiadania wizytówki jest fakt, że informacje o Twojej działalności wyświetlane są zarówno na urządzeniach mobilnych jak i na komputerach.

Posiadając wizytówkę w prosty sposób przedstawiasz najważniejsze informacje związane z firmą takie jak:

Podczas wyświetlania Twojej firmy będą również pokazywane opinie na temat Twojej działalności oraz zdjęcia. Dzięki temu użytkownik od razu może zobaczyć logo Twojej firmy, zdjęcia budynku, dzięki którym szybciej zlokalizuje Cię w terenie, wnętrze firmy.

Jak to działa?
Przyjmijmy, że użytkownik poszukuje salonu kosmetycznego w Pszczynie. Pierwsze co zrobi, to skieruje do wyszukiwarki zapytanie “gabinet kosmetyczny pszczyna”, wtedy nad wynikami wyszukiwania otrzyma przykładowe propozycje salonów. Po kliknięciu w wybraną opcję przejdzie do Map Google, gdzie będzie mógł zapoznać się z pełnymi informacjami na temat danego podmiotu oraz odesłaniem do strony www bądź wyznaczenia trasy. Będzie to wyglądało następująco:

Wizytowka Lucyna Zakrzewska Wizytowka Google

Jeżeli użytkownik będzie poszukiwał konkretnego salonu kosmetycznego przy wpisaniu zapytania “gabinet kosmetyczny Lucyna Zakrzewska Pszczyna” otrzyma od razu bardziej szczegółowe informacje z poziomu wyszukiwarki.

Wizytowka Google Maps

Co zyskujesz przy założeniu wizytówki w Mapach Google?

Koszt wykonania usługi: 100 zł.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z Nami.

Imię i Nazwisko

E-Mail

Strona Internetowa

Leave this empty:

Wiadomość

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies. Zapoznaj się z naszym regulaminem.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2016, pozycjoneria.pl