Jesteśmy certyfikowaną firmą Google 504 786 007 0048 32 720 67 89

Monitoring słów kluczowych

Skuteczne działania pozycjonerskie zawsze bazują na słowach kluczowych. Frazy te muszą być indywidualnie dobrane do rodzaju prowadzonej działalności. Konieczne jest wybranie takich słów, po których użytkownicy będą szukali właśnie Ciebie!

Dobór odpowiednich, skutecznych słów kluczowych może być dość trudny, wymaga analizy chociażby pod kątem obszaru na którym wdrażane będzie pozycjonowanie. Zbyt pochopny dobór fraz może się okazać wielkim rozczarowaniem - brakiem efektów biznesowych, poczuciem straconego czasu i utratą funduszy przeznaczonych na pozycjonowanie.

Kolejna istotna kwestia, to fakt czy chcemy dotrzeć do klientów indywidualnych czy firm, oprócz fraz typu czapki zimowe warto dodać frazę producent czapek, zwiększamy w ten sposób grono odbiorców. Ważne jest również uwzględnienie etapu decyzyjnego danego użytkownika. Osoba poszukująca lodówki na początek wpisze w wyszukiwarkę np. dobra lodówka, w miarę zgłębiania tematu będzie zawężać swoje wyszukiwania do np. lodówka samsung, w kolejnej fazie zacznie poszukiwać konkretnego modelu.

W przypadku reklamy sponsorowanej istotną kwestią jest także stałe rozbudowywanie wykluczających słów kluczowych - fraz na które nie chcemy się wyświetlać, które jedynie generują nam niepotrzebne koszty.

Zasady przy doborze słów kluczowych:

Przykład: mamy frazę wypożyczalnia przyczep kempingowych. Co możemy wykluczyć? Np. sprzedaż, kupno, sprzedam, kupię, oddam, używane itd. UWAGA: Jeżeli nasza wypożyczalnia mieści się w Gdańsku i reklama kierowana jest na ten obszar, to warto również wykluczyć inne większe miejscowości! - Osoba przebywająca w Gdańsku może poszukiwać wypożyczalni np. w Warszawie i niepotrzebnie zapłacimy za takie kliknięcie!

Monitoring słów kluczowych polega na: Korzystając z naszej oferty zyskujesz:
stałej obserwacji sytuacji,
wstrzymywaniu fraz, które nie przynoszą pożądanych rezultatów,
usuwaniu fraz, które mają małą liczbę wyszukiwań,
dobieraniu nowych słów kluczowych.
analizę strony,
dobór słów kluczowych,
rozbudowywanie słów kluczowych,
wykluczanie nierentownych fraz.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z Nami.

Imię i Nazwisko

E-Mail

Strona Internetowa

Leave this empty:

Wiadomość

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies. Zapoznaj się z naszym regulaminem.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2016, pozycjoneria.pl