Jesteśmy certyfikowaną firmą Google 504 786 007 0048 32 720 67 89

Tworzenie panelu CMS

CMS - Content Management System, czyli system zarządzania treścią to nic innego jak strona internetowa wyposażona w panel administracyjny pozwalający na samodzielne ingerowanie w treść bez znajomości programowania. Wygodne narzędzie dla każdego laika, któremu zależy na samodzielnej aktualizacji informacji na stronie www, zmianie obrazów, prowadzeniu bloga.

Panel CMS - dla kogo?
Wydawałoby się, że wszystkie strony posiadają system zarządzania treścią, jednak w wielu przypadkach nadal on nie występuje. Panel CMS jest idealny dla każdej branży. Szczególnie zaleca się go w przypadku firm stale poszerzających zakres usług. Możemy zrozumieć sytuację, gdzie działalność firmy od lat skupia się na tym samym i praktycznie zmiany na stronie ograniczają się do zmian godzin otwarcia firmy lub zmiany adresu. Jednak o wiele łatwiej byłoby takie informacje wprowadzić samemu niż angażować informatyka.

Najpopularniejsze CMS-y
Na rynku istnieją popularne CMS-y takie jak WordPress, Joomla, Drupal, Concrete, X3 czy ModX, jak również wiele autorskich CMS-ów opracowywanych na bazie tych popularnych lub tworzonych od postaw. Zastanawiasz się pewnie na co się zdecydować? Przede wszystkim zastanów się czego oczekujesz, jakie masz potrzeby, czym się zajmujesz i jak często będziesz wprowadzać zmiany w obrębie witryny.

Zalety popularnych CMS-ów:

Zalety zastosowania systemu zarządzania treścią:

Korzyści ze współpracy z nami:

Koszt usługi: ?

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z Nami.

Imię i Nazwisko

E-Mail

Strona Internetowa

Leave this empty:

Wiadomość

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies. Zapoznaj się z naszym regulaminem.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2016, pozycjoneria.pl