Jesteśmy certyfikowaną firmą Google 504 786 007 0048 32 720 67 89

Pozycjonowanie stron Adwords

na początek dla strony mogę zaproponować pozycjonowanie Google Adwords na miejscach 1-3 w cenie 350zł netto. Za tą kwotę strona internetowa codziennie będzie się wyświetlać aż do wykorzystania w pełni 350zł na wybrane słowa kluczowe.

Z mojej strony wszystko przygotuję i wykonam kompleksowo od A do Z. Dlaczego przeznaczamy 350zł a nie 900zł? Ponieważ kwota 350zł w zupełności wystarczy by pozyskać kilku nowych klientów i wybrać najkorzystniejsze słowa kluczowe dla firmy potrzebne do dalszego pozycjonowania. Na nich oprzemy strategię marketingową. Przy tej formie reklamy nie trzeba podpisywać umowy, ponieważ można w każdej chwili zrezygnować.

Jeżeli reklama przyniesie efekt biznesowy, będzie można przedłużyć ją na kolejny miesiąc. Moje wynagrodzenie z tytułu zarządzania Adwords jest niezmienne i wyniesie do przeznaczonych środków + 50zł/msc. Po zakończeniu 1 miesiąca pozycjonowania w Google Adwords przygotuję szczegółowy raport z każdej wydanej złotówki oraz wskażę na słowa kluczowe, które uzyskały najwyższą konwersję.

Aby rozpocząć pozycjonowanie strony w Google Adwords potrzebuję danych firmy do wystawienia faktury VAT na kwotę 350zł netto.

Niniejszym chcielibyśmy zarekomendować współpracę z firmą www.pozycjoneria.com z siedzibą w Gdańsku reprezentowaną przez p. Mariusza Zakrzewskiego. Serwis www.pozycjoneria.com prowadzi dla naszej firmy kampanie Google AdWords, firma ta zajęła się również stworzeniem naszej strony internetowej.

RSF sp. z o.o. w niecały rok po podpisaniu umowy na pozycjonowanie poleca firmę Pana Mariusza Zakrzewskiego. W odróżnieniu od innych firm pozycjonujących, indywidualne, pełne profesjonalizmu podejście oraz przejrzyste warunki umowy, pozwoliły na podjęcie decyzji o współpracy.

Już na etapie poszukiwania wykonawcy usługi pozycjonowania w internecie serwisów przynależnych do Spółki, tj. promy24.com oraz pks-sa.com, Pan Mariusz Zakrzewski wykazał się wnikliwym podejściem i zainteresowaniem naszymi planami, przewyższając pod tym względem pozostałych oferentów i przedstawiając najrzetelniejszą ofertę, spełniającą w najwyższym stopniu nasze oczekiwania z zakresu działań promocyjnych w wyszukiwarkach.

Z firmą Pozycjoneria współpracujemy juz od 5 lat, W ciągu tego czasu zawsze możemy polegac na Panu Mariuszu ijego zespoIe nie tylko w zakresie pozyqionowania. Od 2 lat firma Pozycjoneria wspiera także nasz drugi biznes szkoleniowy. Dla naszej działalności niezwykle ważne sąwysokie pozycje w Google, ponieważ w tej branży w takiwłaśnie sposób klienci szukają naszych usług.

Wystaw referencję

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z Nami.

Imię i Nazwisko

E-Mail

Strona Internetowa

Leave this empty:

Wiadomość

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies. Zapoznaj się z naszym regulaminem.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2016, pozycjoneria.pl