Jesteśmy certyfikowaną firmą Google 504 786 007 0048 32 720 67 89

Pozycjonowanie Lekarzy w Internecie

Poznaj historię sukcesu Dr Marii

historia sukcesu pozycjonowania

Pani Maria jest lekarzem radiologiem.

Prowadzi własną praktykę lekarską w Gdańsku,
wykonując miedzy innymi badania USG


Nie tylko Pani Maria wykonuje w Gdańsku badania USG, są też inni lekarze.


Gabinet USG Pani Marii ma tylko 50% obłożenia


Pani Maria postanawia to zmienić i szuka pozycjonowania lekarzy w Google. Znajduje firmę Pozycjoneria i powierza nam zadanie kompleksowej reklamy w Internecie.


Pokazaliśmy Pani Marii, że spora liczba pacjentów korzystających z usług USG działa na zasadzie efektu ROPO (Research Online Purchase Offline). Poszukuje w Internecie informacji o danej usłudze, której zakup następuje już w kanale offline, czyli wybór lekarza dokonywany jest w Internecie.


Oznacza to jedno. Pani Maria musi być wysoko w Google.


Pacjenci Pani Marii dodatkowo poszukują informacji czy jest dobrym lekarzem. Blisko 90% konsumentów sugeruje się opiniami i rekomendacjami. Natomiast 75% z nich pod ich wpływem zmienia zdanie i podejmuje decyzje.


Chcąc pokazać Pani Marii, że informacje na temat danego lekarza w Google są bardzo istotne, wpisaliśmy Jej imię i nazwisko do wyszukiwarki.


Po wprowadzaniu danych okazało się, że:

Fachowa analiza sytuacji, zbadanie potrzeb klienta oraz wnikliwy audyt strony pozwolił nam nakreślić plan działań i wyznaczyć strategię marketingową dla Pani Marii, której trzymamy się do dziś:) Tak, to jest prawdziwa historia sukcesu. Gabinet świetnie prosperuje a Pani Maria nas poleca

Sprawdź

Przystąpiliśmy do działań. My zajęliśmy się pozycjonowaniem strony… a Pani Maria uwolniony czas mogła poświęcić praktyce lekarskiej. Teraz klienci odnajdą ją sami.


Zaczęliśmy od stworzenia wersji mobilnej strony, tak by każdy użytkownik szukający w Internecie gabinetu Pani Marii miał możliwość zobaczyć stronę zarówno na komputerze jak i telefonie czy tablecie. Następnie rozpoczęliśmy kampanię wizerunkową i analizę danych.


Już po 3 miesiącach Pani Maria zobaczyła pierwsze efekty gołym okiem. Zyskała grono nowych klientów, którzy zaczęli rekomendować gabinet USG w Internecie jak i polecać go znajomym.


Strategia marketingowa, którą przyjęliśmy pozwoliła Pani Marii zatrudnić kolejną osobę do obsługi klienta, ponieważ pacjentów zrobiło się na tyle dużo, że swój czas w 100% musiała przeznaczyć na wizyty.


Efekty?

efekty pozycjonowania

Wzrosty?

wzrosty

Pozycje?

szybkie pozycjonwanie lekarzy

Chcesz wiedzieć jak to robimy? a może poznać cenę? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz

Imię i Nazwisko

E-Mail

Strona Internetowa

Leave this empty:

Wiadomość

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies. Zapoznaj się z naszym regulaminem.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2016, pozycjoneria.pl