Jesteśmy certyfikowaną firmą Google 504 786 007 0048 32 720 67 89

O Firmie

Firma pozycjonująca Pozycjoneria składa się z kilkuosobowego zespołu specjalistów, którzy wiedzą jak być wysoko w Google.

Nie jesteśmy firmą doradczą, nie podchodzimy do klienta w sposób masowy. Wykonujemy bezpieczne pozycjonowanie stron i sklepów zgodne z wytycznymi Google, poprzez wyniki naturalne i Google Adwords. Wdrażamy skuteczne, zespolone działania marketingowe.

Pozycjoneria działa na rynku polskim nieprzerwanie od 2008r. W 2010r oficjalnie powstało pierwsze biuro w jednym z gdańskich domów przy al. Zwycięstwa. Niespełna 5 lat później, powstaje kolejne biuro na południu Polski w Pszczynie przy ul. Kopernika. Od teraz kompleksowo obsługujemy klientów z Polski i zagranicy; w przewadze ze Stanów i z UK.

Główne działania pozycjonerskie oraz wyznaczanie strategii wykonuje właściciel firmy - Mariusz Zakrzewski. W 100% ponosi on odpowiedzialność za pozycjonowane słowa kluczowe sygnując firmę Pozycjoneria swoim imieniem i nazwiskiem. Bezpieczeństwo dodatkowo zapewnia forma prowadzenia działalności - nie jest to sp. z.o.o.

~ Mariusz Zakrzewski: “Klienci w większości kontaktują się bezpośrednio ze mną, ponieważ wtedy wiem czego oczekują. Znacznie szybciej mogę im pomóc. W dużych firmach panuje forma naciągania klienta, byle sprzedać i osiągnąć próg w systemie premiowania. Osobiście nie chcę w mojej firmie widzieć masowego podejścia i braku poszanowania indywidualności biznesu. Ta mała różnica pozwala mi dalej współpracować ze stałymi klientami i zdobywać nowych poprzez pozytywne opinie i polecenia.”

Referencje

Standardy firmy

Nawet najlepsze strony ze świetną grafiką i dobrze przygotowaną ofertą, nie gwarantują sukcesu żadnej firmy w Internecie. Podstawą są wysokie pozycje. Natomiast uczciwy i bardzo dobrze przemyślany marketing może ten sukces spotęgować. Moim celem jest to, żebyś zobaczył sukces gołym okiem. Właśnie coś tak niezwykłego Tobie proponuję.

Nasi główni specjaliści posiadają odpowiednie certyfikaty, które są gwarancją zdobycia najwyższych kwalifikacji obejmujących: pozycjonowanie, SEO, Google Adwords i Youtube. Jako pierwsi w Polsce wdrażaliśmy wraz z Google usługę Merchant Center dla e-sklepów.

Podstawą firmy jest uczciwe podejście do współpracy, poufność informacji oraz gwarancja jakości naszych działań.

Pasek jakości usług dla klientów Google na dzień 13.03.2016r

Misja firmy

Klienci

Cześć. Nazywam się Mariusz i pomogę Twojej firmie sprzedawać znacznie więcej dzięki pozycjonowaniu w Google. Od 8 lat wraz z zespołem e-aktywnie pozycjonujemy strony i sklepy internetowe. Przez ten czas jesteśmy widoczni i staramy się być na bieżąco z każdą nowością i zmianami w Google.

Przez cały okres działalności wystawiliśmy ponad 3500 faktur. W tym również na jednorazowe usługi typu: katalogowanie stron, tworzenie stron www, audyty na pozycjonowanie stron, copywriting, optymalizacja serwisów, web usability i wiele innych. Aktualnie liczba stałych klientów firmy wynosi blisko 100 i sukcesywnie wzrasta, choć nie współpracujemy z każdym by nie tracić na jakości. Do bardziej rozpoznawalnych klientów firmy należą:

PGE
PTTK
STIGA
Kluber
Pfizer
n TV
UVEX
Thalgo
Aspel
PKS Gdańsk
meindl
seca
nature
odlo
gyro-tech
Viking

Jesteś zainteresowany pozycjonowaniem? Skontaktuj się z Nami.

Imię i Nazwisko

E-Mail

Strona Internetowa

Leave this empty:

Wiadomość

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies. Zapoznaj się z naszym regulaminem.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2016, pozycjoneria.pl